Aplikacja w fazie beta, więc kilka uwag co do działania:

1) Po włączeniu warto sprawdzić czy ścieżka do AC dobrze się ustawiła, jeśli nie to trzeba wskazać ręcznie główny folder (np. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa)

2) Pobieranie wszystkich skinów jednocześnie czasem nie działa idealnie, jakby były jakieś problemy to sugeruję pobierać pojedynczo a jeśli nadal nie będzie działało, to w ustawieniach włącz logowanie, zrestartuj aplikację, spróbuj znów pobrać i wyślij loga do mnie.

3) Ogólnie to jak są jakieś problemy to tak jak w punkcie 2) - spróbować jeszcze raz a potem wysłać mi loga.

4) Ewentualnie można jeszcze odpalić jako administrator, to też czasem może pomóc.

5) Aplikacja sama wykrywa aktualizacje, więc jeśli są jakieś nowe to polecam zainstalować.

6) PLP modyfikuje swoje pliki po odpaleniu Assetto, więc aplikacja może uznać, że masz nieaktualne PLP, mimo że będzie ono aktualne. Nie należy się tym przejmować, ale ponowne pobranie PLP nic złego nie zrobi ;)

7) Jeżeli mimo aktualizacji jakiegoś skina nadal wyświetla się jako nieaktualny można spróbować usunąć folder z konkretnym skinem z dysku po czym ponowić próbę pobrania. Taka sytuacja może wystąpić jeżeli w folderze ze skinem mamy jakieś dodatkowe pliki, które np. zostały usunięte w kolejnej wersji skina - prawdopodobnie zostanie to zautomatyzowane w kolejnej wersji ACL Managera.

Stąd można pobrać ACL Managera: >>KLIK<<